بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / نمایندگی فروش پارچه مبلی کتان

نمایندگی فروش پارچه مبلی کتان

پارچه مبلی کتان شاید در گذشته محبوبیت زیادی نداشتند اما امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده اند .
این پارچه ها فروش خوبی در دنیای امروزی دارند و کسانی که سرمایه گذاری در این پارچه ها ی مبلی کرده اند سود خوبی داشتند و در کشور توانستند روز به روز کیفیت انها را زیاد کنند.

پارچه مبلی کتان

بافت و جنس پارچه مبلی کتان

پارچه های مبلی کتان از الیاف گیاهان ساخته و تولید  می شود.
این نوع پارچه های مبلی  به عنوان پارچه رومبلی در هر دو سبک دکوراسیون رسمی و غیررسمی قابل استفاده است و برای هم خانه های رسمی و هم مدرن قابل استفاده هستند با وجودی که این نوع پارچه به صورت طبیعی در برابر آلودگی و کثیفی مقاومت می کند، اما به راحتی چروک می شود که همین موضوع هم برای خیلی از خانم های ایرانی مهم است و مبلمان هایی با پارچه های چروک را دوست ندارند اما اگر این پارچه ها را خریداری کردید و چنین مشکلی برایتان پیش امد نگران نباشید چون  بعضی از کتان ها می توانند به راحتی خشک شویی و یا شسته شوند.

 

پارچه مبلی کتان

 

مقاومت پارچه مبلی کتان

انواع مختلفی از پارچه ها هستند که بافت های مقاومی در برابر هرگونه لکه دارند. علت آن هم این است که این بافت ها ذاتا رطوبت را دفع کرده و مانع جذب لکه می شوند.

 

پارچه مبلی کتان

 

نگهداری و مراقبت از پارچه مبلی کتان

زمانی که شخصی بر روی مبلمان شما می نشیند آلودگی بر سطح آن منتقل و مالیده می شود. برای جلوگیری از ایجاد آلودگی بر روی روکش مبلمان خود حداقل به طور ماهانه آن را وکیوم کنید. در زمان خریداری پارچه رومبلی خود حتما از ساختار آن آگاه و مطمئن گردید تا بدانید که آیا می توان آن را به راحتی با آب شستشو داد یا خیر. در غیر این صورت باید آن را با محلولی خاص شستشو دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی بوگاتی

خرید عمده پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی از جمله پارچه های مبلی پر طرفدار است که مخصوصا در سالهای …