بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / قیمت انواع پارچه مبلی مخمل در تهران

قیمت انواع پارچه مبلی مخمل در تهران

پارچه مبلی مخمل شاید در گذشته محبوبیت الان را بین مردم نداشته اما امروزه این پارچه ها جایگاه بسیار خوبی بین خریداران و فروشنده های پارچه مبلی دارند و تولید کننده های این پارچه ها معتقدند انها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و شما نیاز ندارید که زود به زود پارچه های مبلی خود را تعویض کنیدو یا هزینه های اضافی برای خود بتراشید.

پارچه مبلی مخمل

 

مزیت پارچه مبلی مخمل نسبت به بقیه پارچه های مبلی

 بزرگترین و همینطور بهترین مزیت پارچه مبلی مخمل را جذابیت ظاهری و زیبایی آن دانست که برای طراحی یک دکوراسیون داخلی شیک و منحصر به فرد بسیار عالی است.
با استفاده از پارچه مبلی مخمل شما می توانید انواع بافت های رنگی و لوکس را در خانه خود داشته باشید  ضمن اینکه دوام و مقاومت  این نوع پارچه نیز بسیار بالا بوده و خواب نداشته و از خود رد به جا نمی گذارند.

پارچه مبلی مخمل

نگهداری و مراقبت از پارچه مبلی مخمل

شاید تنها عیب پارچه مبلی مخمل این باشد که پاک کردن لکه از روی آن کمی مشکل است و اگر لکه ای روی ان بیوفتد به درد سر میوفتید.دقت کردن به برخی نکات کوچک در خرید پارچه های مبلی مخمل می تواند باعث شود که تا سالهای سال پارچه های مبلی خوب و عالی ای را داشته باشید.
یکی از این موارد انتخاب رنگ و طرح پارچه مبلی مخمل است. مثلا اگر در خانه ای که حیوان خانگی دارید سعی کنید رنگ انتخاب شما از بین رنگ های روشن نباشد زیرا حیوانات  مدام در حال شیطنت هستند و ممکن است باعث لک شدن پارچه مبلی شما بشوند که در رنگ های روشن خیلی بیشتر به چشم خواهد خورد.

پارچه مبلی مخمل

خرید پارچه مبلی مخمل به صورت انلاین

برای خرید و سفارش انلاین این پارچه های مبلی بهتر است به سایت های معتبر سر بزنید و در این سایت ها پارچه های مبلی را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی بوگاتی

خرید عمده پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی از جمله پارچه های مبلی پر طرفدار است که مخصوصا در سالهای …