بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی زد ایکس / تولید انواع پارچه مبلی زد ایکس در ایران

تولید انواع پارچه مبلی زد ایکس در ایران

تولید انواع پارچه مبلی زد ایکس در ایران، امروزه در سطح وسیعی در حال انجام می باشد. قیمت فروش پارچه مبلی زد ایکس تولید شده در کارخانه های داخلی بسیار مناسب تر و نازلتر از پارچه های وارداتی است.
امروزه در بازار خرید و فروش انواع پارچه های مبلی نام های مختلفی شنیده می شوند که باعث می شود، خریدار با یک انتخاب سخت و دشوار روبه رو شود.
همان طور که مستحضر هستید وجود پارچه های مبلی جدید با طرح و رنگ های مختلف در بازار، توانسته اند زیبایی و ظرافت بی نظیر به دکوراسیون و فضای خانه ها ببخشند.

انواع پارچه مبلی زد ایکس

پارچه مبلی زد ایکس

پارچه زد ایکس که این روزها خیلی محبوبیت پیدا کرده است، از تنوع طرح و رنگ فوق العاده ای برخوردار است.
در تولید پارچه مبلی زد ایکس از ترکیب پارچه و چرم طبیعی استفاده شده است. یکی از ویژگی های این نوع پارچه داشتن منافذی موجود در آن است. وجود این منافذ باعث گردش هوا در داخل بافت پارچه می شود.
یکی دیگر از شاخص هایی که پارچه مبلی زد ایکس را از دیگر رقیبان متمایز می سازد، استفاده از چرم طبیعی در تولید و بافت آن است. وجود چرم طبیعی در بافت پارچه باعث انعطاف پذیری پارچه می شود.

انواع پارچه مبلی در بازار ایران

  • پارچه مبلی پورشه
  • پارچه مبلی مازراتی
  • پارچه مبلی تایتانیک
  • پارچه مبلی بوگاتی
  • پارچه مبلی مکس

انواع پارچه مبلی زد ایکس

خرید اینترنتی انواع پارچه مبلی زد ایکس

همان طور که می دانید در چند سال اخیر، بازار خرید اینترنتی در ایران بسیار پر رونق و پرطرفدار شده است. و همه شاهد پیشرفت روزافزون این نوع خرید هستیم. یکی از مزایای اصلی پرطرفدار شدن این نوع خرید در بین مردم، حذف واسطه ها می باشد. زیرا همان طور که می دانید خرید از طریق واسطه می تواند به نوعی روی قیمت اصلی محصول تاثیر منفی داشته باشد.
در این نوع خرید، خرید اینترنتی پارچه مبلی زد ایکس، نیز جایگاه بسیار خوبی را از آن خود کرده است. لذا شما مشتریان و متقاضیان این محصول می توانید جهت سفارش عمده انواع پارچه مبلی، با مراجعه به سایت اینترنتی بازار مبل ایرانی، اقدام به خرید نمایید و محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com